FAQ - najczęstsze pytania

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących asortymentu i zasad działania sklepu rencami.pl. Lista pytań będzie sukcesywnie uzupełniana w razie wystąpienia innych pytań.

  • Czy istnieje możliwość zamówienia produktu według własnego projektu?

Obecnie nie ma możliwości zamówienia takiego produktu. Nie wykluczamy jednak wprowadzenia takiej możliwości w przyszłości

  • W jakich godzinach możliwy jest odbiór osobisty?

Na odbiór osobisty proszę umawiać się indywidualnie. W zależności od naszej "dostępności" istnieje możliwość odebrania zamówienia 7 dni w tygodniu.

  • Czy istnieje możliwość wysłania zamówienia kurierem?

W tej chwili nie. Niestety koszt kuriera wychodzi dużo drożej od Poczty Polskiej i w celu utrzymania atrakcyjnych cen nie podjęliśmy na tą chwilę współpracy z żadną firmą kurierską. Jeśli zależy Państwu na czasie polecam wybranie wysyłki paczką 24 - czad dostarczenia jak firma kurierska.

  • Czy zamiast paragonu można dostać fakturę?

Oczywiście, że tak. Proszę przy składaniu zamówienia zaznaczyć  pole "firma" przy danych adresowych. Konieczne jest również podanie numeru NIP.

  • Czy sami wykonujemy produkty?

    Nie, produkty są wykonywane przez różnych producentów/dostawców. Pochodzą z całego świata. My wyszukujemy te najlepsze i sprowadzamy je dla Was. Projektujemy także własne, unikatowe wzory, które są następnie produkowane przez naszych kontrahentów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl